Reklamuj się na Najem-Wynajem.pl

Reklama:

Najem Wynajem to najstarszy i największy serwis dla wypożyczalni w Polsce. Codziennie portal odwiedza blisko 3000 osób szukających różnych przedmiotów na wynajem. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, napisz na adres info@najem-wynajem.pl.

Nie mamy sztywnych ram cenowych, nie mamy gotowych pakietów - postaramy się znaleźć formę współpracy dostosowaną do możliwości Twojego budżetu, a jednocześnie spełniającą wymagania kampanii.

Naszym reklamodawcom zapewniamy profesjonalną obsługę oraz dopasowane do ich potrzeb produkty. To właśnie one przyczyniają się do realizacji planowanych celów marketingowych. Zbuduj swoją przewagę reklamując się na profesjonalnym portalu wynajmu!

reklama firmy - miejsce na twoją reklamę

Oferujemy cztery rodzaje form reklamowych:

Artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany to jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Usługa pozwala na zamieszczenie tekstu artykułu w ramach portalu Najem-Wynajem.pl. Artykuł sponsorowany pozwala na przedstawienie użytkownikom dużej ilości informacją. Umożliwia połączenie treści o dodatkowe zdjęcia, materiały video czy odnośników.

Jakie korzyści daje artykuł sponsorowany?

  • większość konsumentów chce otrzymać informacje nawiązującą do oferty firmy w formie ciekawych artykułów, niż w formie tradycyjnej reklamy;
  • ze względu na miejsce umieszczenia i charakter, kojarzy się z artykułami redakcyjnymi, przez co nie jest odbierany do końca jako forma promocji,
  • jest świetnym sposobem na promocję, przedstawienie szerokiej oferty, kreowanie wizerunku każdej marki oraz na zyskanie nowych klientów;
  • publikacja w dowolnej formie: tekstu opisowego, wywiadu, prezentacji, recenzji;
  • możliwość dodania odnośników do artykułu;
  • długi czas trwania i wyświetlanie w serwisie bez ograniczeń czasowych;

Mailing

mailing reklamowy

Mailing reklamowy do użytkowników i wypożyczalni zarejestrowanych w portalu N&W. Pozwala budować zainteresowanie produktem oraz tworzyć i utrzymywać więzi między reklamodawcą i odbiorcą. To niezwykle skuteczne narzędzie w kampaniach informacyjnych. Największą zaletą tego rozwiązania reklamowego jest możliwość precyzyjnego dotarcia do klienta i wysoka skuteczność. Mailing reklamowy nadaje się do prezentowania dużych ilości treści i grafiki.

Dostępne formy mailingu to przesyłka wiadomości na konta użytkowników serwisu lub zamieszczenie stopki reklamowej, która doklejana jest do korespondencji wychodzącej i przychodzącej. Mailing może być komunikatem tekstowym (txt.) lub tekstowo-graficznym (HTML).

Strona sponsorowana

Strona sponsorowana to strona docelowa, na którą mogą dotrzeć klienci np. po kliknięciu w link reklamowy, baner lub w mailing. Głównym założeniem strony typu landing page jest zwiększenie liczby osób, które wchodzą w interakcje i wypełnią założony przez reklamodawcę cel np. wypełnią formularz kontaktowy lub dokonają rejestracji. Od wyglądu i działania landing page w znacznym stopniu zależy skuteczność zleconej kampanii.

Sponsorowany landing page może być zarówno samodzielną stroną, jak i elementem osadzonym w szablonie portalu Najem-Wynajem.pl.

Banery reklamowe

liczba odsłon portalu

Przykładowe miejsca lokalizacji banerów reklamowych:

Cennik

Ostateczna cena oraz zakres usług negocjowane są indywidualnie na podstawie wymagań Reklamodawcy. Zapytaj o szczegóły.

Kontakt

Najem-Wynajem.pl
62-800 Kalisz
ul. Chłodna 23
e-mail: info@najem-wynajem.pl
tel. 48 723 562 323

Zobacz także:
* Obecnie minimalna stawka za odkrycie numeru kontaktowego wypożyczalni wynosi 0,10 zł. Wysokość stawki za odkrycie danych kontaktowych wypożyczalni uzależniona jest od kategorii w której są wyświetlane oferty wynajmu.


Dlaczego Najem-Wynajem.pl

  • 250.000 Wyświetleń / miesiąc
  • 50.000 Najemców / miesiąc
  • 10.000 Zapytań Najmu / miesiąc

Wypowiedzi klientów

Prezentacja naszych lawet i autolawet na portalu Najem-Wynajem.pl była najlepszą decyzją dla nas! Odkąd uczestniczymy na portalu, otrzymujemy tylko wysokiej jakości zapytania najmu. Klienci zapoznają się z wszystkimi szczegółami oferty i zgłaszają się zdecydowani na wynajem naszych ofert. W następnym półroczu planujemy rozszerzyć naszą ofertę lawet i autolawet.

wynajmij-mnie.pl