Jak działa Najem-Wynajem.pl

 

 

NAJEM - Szukam Oferty Wynajmu


1. Przeglądaj Oferty Wynajmu

Przeglądaj Oferty Wynajmu w kategoriach.

Znajdź odpowiednią Ofertę Wynajmu i skontaktuj się bezpośrednio z Wypożyczalnią.

Jeżeli nie znalazłeś Oferty Wynajmu, Dodaj Zapytanie Najmu.

Zapytania Najmu są całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące!

2. Dodaj Zapytanie Najmu

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniej Oferty Wynajmu, lub nie masz czasu na szukanie i chcesz otrzymać propozycje z Ofertami Wynajmu od Wypożyczalni,

Dodaj Zapytanie Najmu i określ co, gdzie i kiedy chcesz wynająć.

Zapytania Najmu są całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące!

Najem-Wynajem.pl wyszuka najlepsze Wypożyczalnie, posiadające Oferty Wynajmu spełniające Twoje oczekiwania i prześle im Twoje Zapytanie Najmu drogą mailową.

Twoje Zapytanie Najmu wysyłane jest do Wypożyczalni zarejestrowanych w serwisie Najem-Wynajem.pl, wskazanych przez Ciebie oraz wyszukanych specjalnie dla tego Zapytania Najmu przez Zespół Najem-Wynajem.pl.

3. Otrzymaj propozycje z Ofertami Wynajmu od Wypożyczalni

Wypożyczalnie zapoznają się z treścią i warunkami Twojego Zapytania Najmu, po czym przedstawią Ci swoją Ofertę Wynajmu, spełniającą Twoje oczekiwania.

Oferty Wynajmu są prezentowane w serwisie Najem-Wynajem.pl oraz wysyłane bezpośrednio do Ciebie drogą mailową.

Wypożyczalnie, które nie zostały bezpośrednio poinformowane o Twoim Zapytaniu Najmu, ale samodzielnie znalazły je w serwisie Najem-Wynajem.pl, mogą również przedstawić Tobie swoje Oferty Wynajmu.

4. Ty wybierasz najlepszą Ofertę Wynajmu i kontaktujesz się bezpośrednio z Wypożyczalnią

Na podstawie oczekiwań, sformułowanych w Twoim Zapytaniu Najmu, możesz łatwo i szybko wybrać Wypożyczalnię, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

Porównanie i wybór najlepszej Oferty Wynajmu jest łatwiejsze, gdy Zapytanie Najmu jest precyzyjnie sformułowane. Im więcej szczegółów podasz (np. o której godzinie chcesz wynająć, gdzie ma być dostarczona Oferta Wynajmu itd.), tym bardziej obiektywnie możesz porównać i dokonać wyboru.

Jeżeli znajdziesz poszukiwaną Ofertę Wynajmu, kontaktujesz się bezpośrednio z Wypożyczalnią w celu zawarcia umowy wynajmu.

Wynajem - Posiadam Oferty Wynajmu


1. Dodaj wszystkie Twoje Oferty Wynajmu na Najem-Wynajem.pl

Dodaj wszystkie Twoje Oferty Wynajmu do serwisu Najem-Wynajem.pl.

2. Otrzymuj Zapytania Najmu

Przy każdej Twojej Ofercie Wynajmu są wyświetlane dane kontaktowe Twojej Wypożyczalni. Najemcy będą bezpośrednio do Ciebie dzwonić lub przesyłać Zapytania Najmu przez formularz umieszczony pod każdą Twoją Ofertą Wynajmu.

Poza tym, dodane do serwisu Najem-Wynajem.pl Zapytania Najmu są przesyłane bezpośrednio do Ciebie drogą mailową.

Możesz też przeglądać dodane do serwisu Zapytania Najmu i kontaktować się bezpośrednio z Najemcami.

Zdobywanie klientów jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

3. Przedstawiaj Najemcom Twoje Oferty Wynajmu

Otrzymując Zapytanie Najmu, zapoznaj się dokładnie z jej treścią i oczekiwaniami Najemcy! Jeżeli posiadasz Ofertę Wynajmu, która spełnia oczekiwania, przedstaw ją Najemcy.

Prześlij Ofertę Wynajmu bezpośrednio na adres mailowy Najemcy, zadzwoń do niego, lub przedstaw Twoją Ofertę Wynajmu za pomocą serwisu Najem-Wynajem.pl.

Przedstawienie Twojej Oferty Wynajmu za pomocą serwisu Najem-Wynajem.pl wiąże się z następującymi korzyściami:

1. Umieszczając jednorazowo Twoją Ofertę Wynajmu w serwisie Najem-Wynajem.pl, możesz ją wielokrotnie przesyłać do Najemców dodających Zapytania Najmu. Tak oszczędzasz czas i nie musisz za każdym razem znowu opisywać Twoją Ofertę Wynajmu.

2. Dodane Oferty Wynajmu do serwisu Najem-Wynajem.pl są równocześnie widoczne dla wszystkich potencjalnych Najemców, którzy tylko szukają w naszym serwisie, ale nie dodają własnego Zapytania Najmu. Przez naszą optymalizację Twoich Ofert Wynajmu dla wyszukiwarek internetowych, tylko na tym zyskać!

3. Twoje Oferty Wynajmu dodane do serwisu Najem-Wynajem.pl możesz umieszczać na innych stronach internetowych za pomocą tylko jednego linku. Zobacz jak korzystny dla Ciebie jest Widget N&W!

4. Zdobywaj nowych klientów i zwiększaj przychody Twojej Wypożyczalni

Czym więcej Ofert Wynajmu dodasz do serwisu Najem-Wynajem.pl, tym łatwiej znajdą Najemcy Twoje Oferty Wynajmu, co automatycznie przekłada się na zwiększenie Zapytań Najmu dla Twoich Ofert Wynajmu.

Wszystkie inne warunki wynajmu, płatności oraz faktury ustalasz jak dotychczas Ty bezpośrednio z Twoimi klientami. Tutaj nic się nie zmienia!