Pomoc - Wypożyczalnie

 

Pomoc - Wypożyczalnie

Co to jest Katalog Wypożyczalni?

Wszystkie Wypożyczalnie mają możliwość bezpłatnej publikacji wszystkich informacji o działalności swojej Wypożyczalni. Wizytówki Wypożyczalni są publikowane w Katalogu Wypożyczalni w serwisie Najem-Wynajem.pl.

Serwis Najem-Wynajem.pl dba nieustannie o najlepsze pozycjonowanie Wizytówki Twojej Wypożyczalni w wyszukiwarkach internetowych i jest w tym bardzo skuteczny.

Dodaj bezpłatną Wizytówkę Wypożyczalni

Dlaczego warto dodać darmową Wizytówkę Twojej Wypożyczalni?

Dodając Wizytówkę Twojej Wypożyczalni w serwisie Najem-Wynajem.pl, zyskasz dzięki:

  • optymalnemu pozycjonowaniu Twojej Wypożyczalni w wyszukiwarkach internetowych,
  • Twoja Wypożyczalnia jest widoczna dla Użytkowników szukających Wypożyczalni w serwisie,
  • zwiększ grupę Twoich klientów, przez otrzymywanie bezpłatnych Zapytań Najmu.
Jak mogę otrzymywać Zapytania Najmu?

Jeżeli jesteś zainteresowany zwiększeniem grupy Twoich klientów, optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie jest otrzymywanie darmowych Zapytań Najmu. Dodając bezpłatną Wizytówkę Twoją Wypożyczalnie otrzymujesz możliwość otrzymywania Zapytań Najmu dodawanych do serwisu Najem-Wynajem.pl. Wtedy Zapytania Najmu po prostu będą bezpośrednio przesyłane do Ciebie drogą mailową.

Aby zdefiniować jakie Zapytania Najmu chcesz otrzymywać, zaloguj się do Mój N&W, przejdź do sekcji "Powiadomienia o Zapytaniach Najmu" i wybierz kategorie z których chcesz otrzymywać Zapytania Najmu.

Zdobywanie klientów jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Jakie i ile Zapytań Najmu otrzymam?

Najem-Wynajem.pl stale zachęca Najemców do dodawania Zapytań Najmu. Poszczególne Oferty Wynajmu są bardziej poszukiwane od innych, dlatego nie można zagwarantować otrzymywania określonej liczby Zapytań Najmu. Najem-Wynajem.pl ciągle stara się, by liczba dodawanych Zapytań Najmu rosła i by składane Zapytania Najmu były jak najlepiej dopasowane do profili Wypożyczalni.

Otrzymałem Zapytanie Najmu na które chcę przedstawić moją Ofertę Wynajmu ”“ Co dalej?

Zapoznaj się dokładnie z treścią i warunkami otrzymanego Zapytania Najmu! Jeżeli posiadasz Ofertę Wynajmu, która spełnia warunki Najemcy, zaloguj się do serwisu Najem-Wynajem.pl i przedstaw Najemcy Twoją Ofertę Wynajmu.

Warunkiem przedstawienia Twojej Oferty Wynajmu na Zapytanie Najmu, jest dodanie Twojej Oferty Wynajmu do serwisu Najem-Wynajem.pl!

Jeżeli nie dodałeś Twoich Ofert Wynajmu do serwisu Najem-Wynajem.pl, dodaj wszystkie Twoje Oferty Wynajmu.

Jeżeli dodałeś Twoje Oferty Wynajmu do serwisu Najem-Wynajem.pl, tak przedstawisz Twoją Ofertę Wynajmu na Zapytanie Najmu:

1. Zaloguj się w Mój N&W

2. Otwórz maila z Zapytaniem Najmu i kliknij na link, aby przejść do niego

3. Kliknij na dole w Zapytaniu Najmu na link " Przedstaw Swoją Ofertę Wynajmu na to Zapytanie Najmu!"

4. Wybierz Ofertę Wynajmu, którą chcesz przedstawić na to Zapytanie Najmu

5. Kliknij na link " Przedstaw Ofertę Wynajmu na Zapytanie Najmu!"

Umieszczając jednorazowo Twoją Ofertę Wynajmu w serwisie Najem-Wynajem.pl, możesz ją wielokrotnie przedstawiać na różne Zapytania Najmu. Tak oszczędzasz czas i nie musisz za każdym razem na nowo opisywać Twoją Ofertę Wynajmu.

Dodane do serwisu Najem-Wynajem.pl Oferty Wynajmu są równocześnie widoczne dla wszystkich Użytkowników, którzy tylko szukają Ofert Wynajmu w serwisie, ale nie dodają własnego Zapytania Najmu. Przez optymalne pozycjonowanie Twoich Ofert Wynajmu w wyszukiwarkach internetowych, możesz tylko na tym zyskać!

Po przedstawieniu Twojej Oferty Wynajmu na Zapytanie Najmu, Najemca otrzyma Twoją Ofertę Wynajmu. jako propozycję. Najemca bezpośrednio skontaktuje się z Tobą aby ustalić wszystkie szczegóły i zawrzeć z Tobą umowę najmu.
Serwis Najem-Wynajem.pl tylko pośredniczy pomiędzy Najemcami a Wypożyczalniami. Przedstawianie Ofert Wynajmu w żadnym przypadku nie zobowiązuje Najemcę do zawarcia umowy najmu dla przedstawionej Oferty Wynajmu!

Otrzymuję za dużo Zapytań Najmu (maili) - dlaczego? Jak mogę to zmienić?

Otrzymujesz dużą liczbę powiadomień o Zapytaniach Najmu, ponieważ ustawienia Twoich powiadomień są niewłaściwe.

Aby otrzymywać odpowiednią liczbę Zapytań Najmu należy wybrać tylko te kategorie, które Twoja Wypożyczalnia na prawdę obsługuje!

Wszystkie ustawienia o otrzymywaniu Zapytań Najmu możesz dowolnie zmieniać po zalogowaniu w Mój N&W w sekcji Moje Powiadomienia.

Pamiętaj, aby po każdej zmianie zapisać Twoje ustawienia klikając na przycisk "Zapisz".