Pomoc - Mój N&W - Panel administracyjny

 

Pomoc - Mój N&W - Panel Administracyjny dla Wypożyczalni oraz Najemców

Czym jest Mój N&W?

Mój N&W to panel administracyjny dla zarejestrowanych Najemców oraz Wypożyczalni. Tutaj dokonasz wszelkich zmian Twoich Zapytań Najmu, Ofert Wynajmu oraz Wizytówki Wypożyczalni.

Jak skontaktować się z obsługą techniczną Portalu?

Z obługą techniczną portalu Najem-Wynajem możesz skontaktować się pisząc wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego. Możesz się z nami skontaktować również telefonicznie: 48 723 562 323.

Jak zmienić lub dodać lokalizację Wypożyczalni?

Przejdź do sekcji "Dane Kontaktowe" i dodaj wszystkie lokalizacje Twojej Wypożyczalni.

Jeżeli jedna z Twoich lokalizacji się zmieniła, kliknij przycisk "Edytuj" lub "Usuń".

Jak zmienić powiadomienia o Zapytaniach Najmu?

W sekcji "Powiadomienia o Zapytaniach" możesz dodać kategorie, dla których chcesz otrzymywać Zapytania Najmu. Wybór kategorii powinien się pokrywać z obsługiwanymi przez Wypożyczalnię kategoriami wynajmu.

Jak edytować lub usunąć Oferty Wynajmu?

Przejdź do sekcji "Moje Oferty Wynajmu" i kliknij w prawym rogu danej Oferty Wynajmu na przycisk "Edytuj". Tak dostaniesz się do formularzu edycji Oferty Wynajmu.

Jeżeli chcesz usunąć Ofertę Wynajmu, przejdź do sekcji "Moje Oferty Wynajmu" i kliknij w prawym rogu danej Oferty Wynajmu na przycisk "Usuń".

UWAGA: usunięte Oferty Wynajmu zostają usunięte z serwisu i nie ma możliwości ich odzyskania! Raz usunięte Oferty Wynajmu muszą być ponownie dodane do serwisu.

Gdzie znajdę przesłane do mnie Zapytania Najmu?

Zapytania Najmu są przesyłane na wskazany przez Ciebie w systemie adres mailowy.

Otrzymałem Zapytanie Najmu na które chcę przedstawić moją Ofertę Wynajmu ”“ Co dalej?

Zapoznaj się dokładnie z treścią i warunkami otrzymanego Zapytania Najmu! Jeżeli posiadasz Ofertę Wynajmu, która spełnia warunki Najemcy, zaloguj się do serwisu Najem-Wynajem.pl i przedstaw Najemcy Twoją Ofertę Wynajmu.

Warunkiem przedstawienia Twojej Oferty Wynajmu na Zapytanie Najmu, jest dodanie Twojej Oferty Wynajmu do serwisu Najem-Wynajem.pl!

Jeżeli nie dodałeś Twoich Ofert Wynajmu do serwisu Najem-Wynajem.pl, dodaj wszystkie Twoje Oferty Wynajmu.

Jeżeli dodałeś Twoje Oferty Wynajmu do serwisu Najem-Wynajem.pl, tak przedstawisz Twoją Ofertę Wynajmu na Zapytanie Najmu:

1. Zaloguj się w Mój N&W

2. Otwórz maila z Zapytaniem Najmu i kliknij na link do Zapytania Najmu , aby przejść do niego

3. Kliknij na dole w Zapytaniu Najmu na link " Przedstaw Swoją Ofertę Wynajmu na to Zapytanie Najmu!"

4. Wybierz Ofertę Wynajmu, którą chcesz przedstawić na to Zapytanie Najmu

5. Kliknij na link " Przedstaw Ofertę Wynajmu na Zapytanie Najmu!"

Umieszczając jednorazowo Twoją Ofertę Wynajmu w serwisie Najem-Wynajem.pl, możesz ją wielokrotnie przedstawiać na różne Zapytania Najmu. Tak oszczędzasz czas i nie musisz za każdym razem na nowo opisywać Twoją Ofertę Wynajmu.

Dodane do serwisu Najem-Wynajem.pl Oferty Wynajmu są równocześnie widoczne dla wszystkich Użytkowników, którzy tylko szukają Ofert Wynajmu w serwisie, ale nie dodają własnego Zapytania Najmu. Przez optymalne pozycjonowanie Twoich Ofert Wynajmu w wyszukiwarkach internetowych, możesz tylko na tym zyskać!

Po przedstawieniu Twojej Oferty Wynajmu na Zapytanie Najmu, Najemca otrzyma Twoją Ofertę Wynajmu. jako propozycję. Najemca bezpośrednio skontaktuje się z Tobą aby ustalić wszystkie szczegóły i zawrzeć z Tobą umowę najmu.
Serwis Najem-Wynajem.pl tylko pośredniczy pomiędzy Najemcami a Wypożyczalniami. Przedstawianie Ofert Wynajmu w żadnym przypadku nie zobowiązuje Najemcę do zawarcia umowy najmu dla przedstawionej Oferty Wynajmu!

Gdzie znajdę statystyki dla moich Ofert Wynajmu?

W sekcji "Konto Użytkownika - Statystyki" znajdziesz wszystkie dla Twoich Ofert Wynajmu.

Gdzie znajdę moje faktury?

W sekcji "Konto Użytkownika - Płatności i Faktury" znajdziesz wszystkie Twoje Faktury oraz należne płatności.

Jak zmienić Hasło?

Przejdź do sekcji "Hasło" aby wpisać Twoje nowe Hasło i kliknij na przycisk "Zmień Hasło".